ZARZĄD solvadis polska sp. z o.o.

 

Elisabeth Lürenbaum – Prezes Zarządu
Jacek Raźny – Prokurent

 

Asystentka Zarządu
Gabriela Osmulska

gabriela.osmulska@solvadis.pl
+48 71 799 55 08
+48 691 444 402

Kontakt
+48 71 799 55 00
+48 71 799 55 55

ADMINISTRACJA & FINANSE

Manager ds. Administracji i Finansów
Joanna Sławińska

+48 71 799 55 01
+48 71 799 55 55
joanna.slawinska@solvadis.pl


Specjalista ds. Controllingu
Tomasz Dzierla

+48 71 799 55 18
+48 71 799 55 55
+48 664 341 093
tomasz.dzierla@solvadis.pl


Główna Księgowa
Agnieszka Grudziecka

+48 71 799 55 07
+48 71 799 55 55
ksiegowosc@solvadis.pl

Księgowa
Danuta Sroka

+48 71 799 55 07
+48 71 799 55 55
ksiegowosc@solvadis.pl


Księgowa
Marta Sadowy

+48 71 799 55 07
+48 71 799 55 55
ksiegowosc@solvadis.pl


Asystentka Księgowości
Magdalena Penkala

+48 71 799 55 07
+48 71 799 55 55
+48 691 444 401
magdalena.penkala@solvadis.pl

PRODUCT MANAGERS


PRODUCT MANAGER
+48 730 025 700
biopaliwa@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 667 440 685
paliwa@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 691 444 407
farby@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 691 444 441
tworzywa@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 691 444 407
farby@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 691 444 405
siarka@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 667 682 844
benzen@solvadis.pl
PRODUCT MANAGER
+48 667 440 687
rozpuszczalniki@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 509 012 100
metanol@solvadis.pl



PRODUCT MANAGER
+48 691 444 906
oleje@solvadis.pl
PRODUCT MANAGER
+48 691 444 909
oleje@solvadis.pl



BUSINESS UNIT DIRECTOR
+48 664 344 485
food@solvadis.pl
PRODUCT MANAGER
+48 691 444 905
food@solvadis.pl
PRODUCT MANAGER
+48 664 714 657
food@solvadis.pl


LOGISTYKA

Manager ds. Jakości i Logistyki
Grzegorz Gibek

+48 71 799 55 04
grzegorz.gibek@solvadis.pl


Logistyk
Olga Gajzler

+48 799 55 21
olga.gajzler@solvadis.pl


Logistyk
Anna Nowakowska

+48 799 55 09
anna.nowakowska@solvadis.pl

Logistyk
Krzysztof Szałabski

+48 799 55 05
krzysztof.szalabski@solvadis.pl


Logistyk
Cezary Maćczak

+48 799 55 10
cezary.macczak@solvadis.pl


Logistyk
Katarzyna Kowal

+48 71 799 55 17
katarzyna.kowal@solvadis.pl

KONTAKT Z MEDIAMI
Arkadiusz Nowakowski
+48 514 604 490
arkadiusz.nowakowski@solvadis.pl

REPREZENTANT NA TERENIE CZECH I SŁOWACJI
Vladimír Řezníček

+42 602 727 788
vl.reznicek@post.cz